10/100/1000M 8-Port Gigaibt SFP ports, ar 2 port 10/100/1000M RJ45 Ethernet Media Converter 10/100/1000M 8-Port Gigaibt SFP ports, ar 2 port 10/100/1000M RJ45 Ethernet Media Converter 10/100/1000M 8-Port Gigaibt SFP ports, ar 2 port 10/100/1000M RJ45 Ethernet Media Converter 10/100/1000M 8-Port Gigaibt SFP ports, ar 2 port 10/100/1000M RJ45 Ethernet Media Converter

10/100/1000M 8-Port Gigaibt SFP ports, ar 2 port 10/100/1000M RJ45 Ethernet Media Converter

€44.85
Pieejams
p514

Tagi: SFP Ports, media converter sfp, port ethernet, Lēti sfp ports, Augstas Kvalitātes media converter sfp, Ķīna port ethernet Piegādātāju.

  • Ostas: ≤ 8
    Pārraides Ātrums: 10/100/1000Mbps
    Produkti Statusu: Sastāvs
    Iepakojums: Jā
    saziņas režīms: Full-Duplex & Half-Duplex
    Skaits Saskarnes: 10
    Zīmola Nosaukums: gdpoenet
    Sertifikācija: CE, FCC, ROHS
    Slēdža Tips: Ethernet
    Modeļa Numurs: ES1000-2G-8F
    Funkcijas: Paaugstināma
    VLAN: NO
    Slēdzis Jauda: 8G
    Iepakojuma Lielums: 22cm x 11cm x 3cm (8.66in x 4.33in x 1.18in)
    Vienības Veids: gabals
    Iepakojuma Svars: 1.5kg (3.31lb.)

    Gigabit 8 SFP2 Ethernet Media Converter

    Modelis:ES1000-2G-8F

    Produkta Funkcijas

    8-Port Gigaibt SFP ports, ar 2 port 10/100/1000M RJ45 Ethernet Porti.

    Iezīme

    * Parasti izmanto tīkla sērijas vai kaskādes reizes, ar 1000M optisko portu, un otrais rindā uz apvienotās optisko portu

    * Kartes tips, vai neatkarīgu struktūru, lai centralizētā pārvaldības 2u gadījumā atbalsta leņķis, Alumīnija plaukts

    * Darbības Mehānisms broadcast filtrēšana, adresi, auto-mācību un automātiskās atjaunināšanas līdzekli, un veikalu un uz priekšu

    * Bieži vien kešatmiņas lielums ir 512KB, adrese galda izmērs ir 4 KB

    * Ethernet 10Base-T vai 100Base-TX, lai 100Base-FX šķiedras media converter

    * Atbalsta IEEE 802.3 U, IEEE 802.3 X, IEEE 802.1 d protokolu

    * Atbalsta full-duplex plūsmas kontroli vai half-duplex pretspiediena plūsmas kontroles darbu, un ar auto-sarunas (Auto Sarunām) jaudu

    * Elektrisko porti atbalsta 100Mbps, 10Mbps, elektrisko interfeisu var izmantot, abos galos neatbilst pašu likmi (kad pilna dubultstiepli-ātruma joslas platums 2XMbps)

    * Trūkstošais posms, lai nodrošinātu attālinātā diagnostika, elektrisko un optisko interfeisu pieslēgvietas saiti diagnostikas saites savienojumu, dinamisko datu pārraides, full / half duplex, ātruma indicato

    * Nodrošina dual RJ-45 elektriskais porti atbalsta automātisko krustenisko savienojumu, komutatori, centrmezgli

    * Optiskā interfeisa iezīmes, saderība, augsta uzticamība

    Pieteikums Vides

    Pilsētas Inteliģentās Satiksmes vadības Sistēmas (ITS), Droša Pilsēta

    Šosejas uzraudzības sistēmu, elektronisko ceļu satiksmes uzraudzība, tīkla kameras

    Lielu rūpniecības uzņēmumu drošības uzraudzības sistēmas, tīkla daudzfunkciju sistēma

    Attālā multivides mācību / campus pārraudzība, attālināta tīkla video konferences sistēma

    Pieteikums

    Tehniskā Specifikācija

    Preces Nosaukums

    10/100/1000M 8-Port SFP Media Converter

    Modelis

    ES1000-2G-8F

    Apraksts

    1000M 8-Port SFP Media Converter Media Converter

    Ostas

    2 10/100/1000Mbps vara RJ45 Ports + 8 10/100/1000Mbps SFP Ports

    Transmision Attālums

    20Km

    Optiskās Šķiedras

    Daudzlīmeņu sērija tips, LC, 1310nm/1550nm

    Šķiedras Joslas Platums

    1,25 G,10G

    Ethernet Joslas Platums

    1000MHz

    Tīkla Media

    100BASE-TX/1000BASE-TX:super kaķis.5 UTP Kabelis

    Standarti

    IEEE 802.3, i, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 x Plūsmas Kontrole, IEEE 802.1 af DTE Strāvas izmantojot MDI

    Nosūtīt Režīmā

    Veikalu un uz Priekšu

    Vides

    Darbības Temperatūra: -20 ° ~ 55 ° C

    Darbības Temperatūra: -20 ° ~ 55 ° C

    Ekspluatācijas Mitrums: 5%~9%,bez kondensācijas

    EMI Compatiblity

    FCC Class A, CE

    Jauda

    DC 5V3A

    Demension

    200mm*127mm*30mm

    Garantijas laiks

    2 gadu garantija

  • Recenzijas (2)

    • Olyshka26rus

      arrived and never was lost A time

    • Solesya 1980

      ****** Seller highly recommended. ****** Excellent product, fast delivery, carefully packaged, thank You! Friendly regards and best wishes _ Jack LF

    Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti